Sprache wechseln:

pl de

Telefon      Email   Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!     

O nas


SZKIELETOWE DOMY DREWNIANE, DOMY Z BALI I STOLARKA DREWNIANA
Drewniane konstrukcje nie mają przed nami tajemnic. Stolhaus to firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie produkcji domów z drewna oraz stolarki budowlanej. Wiemy, jak zapewniać funkcjonalne oraz ekonomiczne rozwiązania i dbamy o odpowiedni styl, który dopasujemy do indywidualnych potrzeb. Produkujemy nowoczesne i ekologiczne domy szkieletowe, które stawia się znacznie szybciej niż murowane i można sporo oszczędzić na budowie. Oferujemy także domy z bali, które cieszą wyjątkowym – ciepłym i klasycznym stylem. Możemy zająć się budową całorocznego domu z drewna, ale również domu letniskowego lub rekreacyjnego.

Naszą specjalnością jest także stolarka. Klientom oferujemy nowoczesne okna i drzwi z drewna klejonego o wysokich walorach estetycznych oraz jakościowych. Proponujemy zarówno drzwi zewnętrzne, jak i wewnętrzne, które od pewnego czasu stanowią integralną część wystroju każdego wnętrza. Oferujemy bogactwo wzorów i różnorodność stylów, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Stawiamy też drewniane wiaty i garaże z drewna, których budowa jest tańsza niż w przypadku obiektów murowanych.

Blockhäuser - Sommer

Boks 1 - główna

SERIA TOPAZ - 57,5 m2

Boks 2 - główna

SERIA KARAT - 22,5 m2

Boks 3 - główna

KARAT 40 - 38,5 m2

Boks 4 - główna

BRILLANT - 22,5 m

Boks 5 - główna

OPAL 50 - 41,5 m2

Boks 6 - główna

POGODNY - 64 m2

Boks 7 - główna

ONYX - 56 m2

Boks 8 - główna

RUBIN - 50-60 m2

Domy z drewna w Lubuskiem – mała architektura


Oprócz stolarki, domów drewnianych i domów z bali, oferujemy usługi w zakresie małej architektury – ogrodowe altany, tarasy i pergole. Budujemy je z najwyższej jakości materiałów, nie zapominając przy tym o estetyce. Chcemy, aby było funkcjonalnie, ładnie i komfortowo. Doskonale wiemy, jak wiele osób marzy o ogrodzie zimowym. W naszej firmie zajmujemy się stawianiem takich ogrodów i gwarantujemy, że dopasujemy idealne rozwiązanie dla każdego Klienta. Zimowy ogród nie tylko pięknie zdobi dom, ale i zapewnia odpowiednią wilgotność powietrza i temperaturę wewnątrz.

dom w zimie

Zdajemy sobie sprawę, jak dużym zaufaniem darzą nas Klienci, powierzając nam zadanie postawienia domu. Dokładamy wszelkich starań, aby to, co robimy, robić najlepiej. Wkładamy mnóstwo serca i zaangażowania w każdy projekt, dlatego nasze domy drewniane mają duszę i prezentują się znakomicie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.