STOLARKA DREWNIANA

Okna  •  Drzwi zewnętrzne  •  Drzwi wewnętrzne  •  Wiaty i garaże  • Mała architektura  •  Ogrody zimowe

Drzwi zewnętrzne - linia classic

Drzwi wejściowe są elementem domu decydującym o pierszym wrażeniu tak Państwa gości, jak i ewentualnych intruzów. W pierwszym przypadku wysoka jakość i estetyka w drugim bezpieczeństwo i solidność. Wszyskie te cechy gwarantujemy zarówno doświadczeniem, stosowanymi technologiami, jak również szeroką gamą produkowanych przez nas wzorów - również na indywidualne życzenia.

SOLIDNOŚĆ
Wszystkie ramy wykonane są z drewna klejonego odpornego na wypaczanie o wysokiej stabilności konstrukcji, zabezpieczane przed warunkami atmosferycznymi Lasurami do drewna firmy"Sikkens".

KOMFORT I CIEPŁO
Wypełnienia ocieplane pianką poliuretanową wolną od freonu z dodatkowymi ekranami z folii aluminiowej o współczynniku przenikania cieplnego k=0,95 W/m2 i współczynniku izolacji akustycznej powyżej 45dB, uszczelki z pamięcią kształtu. Szczelne progi aluminiowe dają nam ciepło, komfort i intymną atmosferę naszego domu.

BEZPIECZEŃSTWO
Zastosowane okucia firmy "Simons Werk" blokowane w 7 punktach, z podwójnym zamkiem wzajemnie się blokującym przy masywnej konstrukcji ram są gwarantem solidności i bezpieczeństwa.